Innovia’dan yeni kampanya

Yeşil GYO, Innovia 4. etaptan daire alana bir ev ve Fiat Fiorino verecek. Emlak sektöründe ilk kez yapılan kampanyaya ilginin ise yüksek olduğu belirtiliyor.

İNŞAAT sektörünün önde gelen şirketlerinden Yeşil GYO, adından söz ettirecek bir kampanyaya imza attı. Bugüne kadar 11 bin kişiye ev satan Yeşil GYO, Beylikdüzü’nde yaptığı Innovia projesinden ev alan herkese ‘bir ev ve araba hediye’ kampanyası başlattı.

Ocak ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya inşaat şirketlerinin son dönemde yaptığı en ilginç uygulamalar arasında yer aldı. Şirketten yapılan açıklamada “Müşterilerine daima ayrıcalıklı ve avantajlı ödeme seçenekleri, kampanyalar sunan Innovia bir ilke daha imza atarak Innovia’nın son fazı ve son fırsatı olan 4. etaptan daire alanlara ev ve Fiat Fiorino hediye ediyor” denildi.

Açıklamada “İnşaat sektöründe müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar, avantajlar ile sektöre öncülük eden ilklerimiz; 2007’de ilk kez Türkiye’de 14 bin konutluk tek bir proje yarattık. 2009’da 60 ay, 0 faiz uygulamasını gerçekleştirerek, sektördeki cesaretli ilk adımı attık. 2009’da banka kredisi yerine müşterilerimize biz kredi finansmanı yarattık. 2010’da ‘Herkes Ev Sahibi Olacak’ sloganıyla, ilk kez 1+0 daireyi satışa sunduk.2010’da yeni bir satış fikri olan ‘Dostlarımla Birlikte’ kampanyasıyla bedava ev sahibi olma olanağı yarattık. Yine 2011’de ilk kez ‘Sil Taksit Kampanyası’ ile sektörde bir ilki daha gerçekleştirdik” denildi.

Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bu dev kampanya ile ilgili Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil “Yeşil olarak müşterilerimize her zaman en ayrıcalıklı fırsatları, farklı avantajları sunuyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ilklerle sektörümüzde birçok fikrin öncüsü olduk. Başlattığımız yeni kampanyamız ile Türkiye’de yine ilk kez, ev alana ev ve araba hediye edeceğiz. Sektörümüze çok ciddi bir hareket ve ses getireceğini düşündüğüm bu büyük kampanya ile Innovia’dan ev sahibi olmanın her zaman bir ayrıcalık olduğunu müşterilerimize bir kez daha gösteriyor olacağız. 2009 yılında krizin en üst seviyede olduğu dönemde inşaat sektöründe ilk kez 60 ay sıfır faiz uygulaması ile sektöre öncülük yaptık. Yine banka kredisiz satışı ilk biz başlatarak müşterilerimize özel şirket finansman sistemi sağlayarak dileyen herkesi ev sahibi yaptık” diye konuştu.

60 ay sıfır faizle kişiye özel ödeme Banka kredisi gerekmiyor

YAPILAN kampanyaların başarıya ulaştığını belirten Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Başkanı Engin Yeşil “Gerçekleştirdiğimiz tüm ilkler ve yeniliklerle de başarıya ulaştık. Ayrıca Innovia projesi ile biz müşterilerimize sadece ev satmayarak onların yaşamlarına değer katmayı hedefledik. Bu hedefimize de daima özel ödeme koşulları, hiç kimsenin sunmadığı avantajlar ve ilkleri gerçekleştirerek ulaştık. Müşterilerimize hayallerindeki evi, diledikleri yaşamı ulaşabilecekleri fiyatlar ve onlara özel fırsatlarla sunduk. Bundan sonra da yolumuza aynı şekilde hızla devam edeceğiz. Üstelik Innovia’nın bu dev kampanyasının yanı sıra satış ofisine geldiğinizde banka kredisiz, tefe tüfe olmadan 60 ay gerçek 0 faiz ve kişiye özel ödeme planları gibi avantajlı ödeme seçenekleri ile de tanışacaksınız” dedi.