Banka | Sigorta

Axa Oyak hasarlı araç satışı takibi

Axa Oyak hasarlı araç satışı takibi

Axa Oyak Hasarlı Araç Satışı başlıklı yazımızda Hasarlı Oto Pazarı sitesinde Satıştaki Araçlar sayfasından ulaşabileceğiniz hasarlı araçların listesine ve Hasarlı Oto Pazarı sitesinde yapılan işlemlerdeki işleyiş hakkında bilgi bulacaksınız.

Ağır Hasarlı Araçlar Binek Araçlar,  Ticari Araçlar,  Arazi Araçları,  Motorsikletler,  Diğer

Az Hasarlı Araçlar Binek Araçlar,  Ticari Araçlar,  Arazi Araçları,  Motorsikletler.

Diğer kategorilerinde listelenmiş araç bilgilerine ulaşılabilinir.

Yatırılan Teminat Ne Olacak?

Teminat bedeli üyelerin sözleşme koşullarına uygun hareket edilmesi amacı ile alınmaktadır. Dolayısı ile üye olup sözleşme koşullarına aykırı hareket etmeyen tüm üyeler diledikleri zaman yatırmış oldukları teminatı kesintisiz geri alabilmektedirler. Teminat bir veya birden fazla araç ihalesi için aynı miktar olup, üye teminat iadesini sistem üzerinden yapabilmektedir. Teminat iade talebini yapan üyenin yatırmış olduğu bedel, üyenin başvuru formunda belirttiği banka hesap numarasına 2 iş günü içerisinde Eft ile gönderilmektedir.

Hasarlı Araç Alımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Satışa sunulan araçlar 2 farklı segmentte olup, bir bölümü ağır hasar gören bir bölümü ise çalındıktan sonra bulunan araçlardır. Her 2 halde de araçlar uzman birimlerin tespitleri doğrultusunda ihaleye sunulmaktadır. Bu nedenle genel hatlar içeren ihale bilgileri net olmayıp, araçların bulundukları adreslerde müşahade edilmesi ve fiziki olarak incelemesinin yapılması önemlidir. Araçlar bulundukları adreslerde mesai gün ve saatlerinde incelenebilmektedir. Sadece internet üzerinden sağlanan bilgiler doğrultusunda ve fiziki inceleme yapmadan verilen tekliflerin sorumluluğu üyeye aittir. İhale sonrası itirazlar kabul görmez.

İhale Edilen Tüm Araçlar Mutlaka Satılıyor mu?

Bu durum farklılık gösterebilmektedir. 2 önemli istisnası bulunmaktadır. Bunlardan biri aracın hasarlı hali ile kendisinde kalmasını isteyen sahipleridir. Bu durumda aracın hasarlı bedeli belirlenir ve araç sahibine bırakılır. Diğeri ise verilen teklifin çok düşük kalmasıdır. Bu durumda araç yeniden daha yüksek teklif alması için ihale edilir.

Unvan : AXA SİGORTA A.Ş. Sorumlu Kişiler : Ali Erlat Vergi Kimlik No : Büyük Mükellefler Vergi Dairesi, 649 003 9946 Ticaret Sicil No : 98645 Adres : Oyak Han, Meclisi Mebusan Cad. No:15 34427

Salıpazarı İstanbul İletişim Web : [email protected] İletişim Tel : 0212 355 20 55 Denetim Merci :

Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü

Axa Oyak hasarlı araç satışı takibi
5 (100%) 1 vote
Fikiralışverişi