Kendine Güven Telkin İçeriği

Kendine Güven Telkin İçeriği İngilizce’den Türkçe’ye çeviri

You now become aware of the self confidence within you. You are self reliant, self confident and filled with independence and determination. You have opened your mind to the inner security that was laying dormant within you. You are transformed … you are self confident. You think confidently, you talk confidently, and you project an image of self confidence. You are independent and filled with inner security. You are self confident internally and externally. You inner confidence has emerged.

You are creating a new positive reality. You now experience all the warmth and joy in life while detaching from the negativity. From this moment on you see the positive side of everything that happens in your life. You see positive opportunities in everything you experience. You positive thinking now results in a more positive life. You experience a feeling of overall well-being and mental calm. You are at peace with yourself, the world, and everyone in it. Each and every day you experience more and more positive results of your positive thinking.

Your self esteem is increasing. Your self confidence is increasing. You feel enthusiastic about your life and look forward to the challenges. You now breathe life with new optimism … with new enthusiasm. A happy, self assured inner you has emerged. You are a positive individual who sees the problems only as opportunities. You are patient, calm and harmoniously centered at all times.

You let go of all fear-based emotions such as blame, jealousy, guilt, anger and possessiveness. These negative emotions are now part of your past and you use them only as building blocks for a more positive future. You are independent and self responsible and you fully realize that you are unlimited in you ability to create your own reality.

You keep your mind like calm water. You remain centered at all times; this means to be physically relaxed, emotionally calm, mentally focused and alert. You are confident and secure about everything. You maintain a calm mind and you think only positive thoughts. You no longer worry about things you cannot change. You are confident and secure, mentally at peace.

Kendine güven/Korku

İçinde sessizce bekleyen kendine güvenin farkına varıyorsun.Sen kendine güvenli bağımsız ve kararlılık ile dolu bir bireysin.Zihnini uyandırdın ve içindeki içsel güvenlik hissi de seninle birlikte uyandı.Değişim başladı ve devam ediyor.Kendine güvenin artarak devam ediyor.Artık kendine güven hayatında etkilerini göstermeye başladı.Düşünme biçimin ,konuşman her halin kendini ifade ediş tarzın, kendine güvenli bir insan olduğunu belli ediyor.Bağımsızsın ve kendi içinde güven ile dolusun.İçin yeterince güven duygusu ile dolduğu için dışarıda güveni aramıyorsun.İçinde ki güven o kadar fazla ki bu duygu dışarı da yansıyor.Senin olduğun her yer adımını attıgın an güven ile doluyor.İçinde ki güven gün geçtikçe daha belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor.

olumsuz duygular yerini olumlu duygulara bırakıyor.olumsuz duygular etkilerini kaybettikçe hayatın daha eğlenceli bir hal almaya başladı.Şu andan itibaren her olayın olumlu tarafını görüyorsun

Bu düşünce tarzı hayatını da daha olumlu hale getiriyor.zihinsel olarak muhteşem bir dinginlik ve rahatlık hissediyorsun.Kendinle barışıksın ve kendini koşulsuz. seviyorsun .Her geçen gün olumlu düşüncenin etkileri belirgin bir şekilde artarak devam ediyor.

Özsaygın artıyor kendine güvenin artıyor kendine değer veriyorsun.Hayatın eğlenceli ve huzur verici bir hal aldı.Geleceğe ve hayatında karşına çıkabilecek mücadelelere ilgi ve istek ile bakıyorsun.Yeterince donanımın ve fazlasıyla kendine güvenin var olduğu için her mücadeleye koşarak gidiyorsun çünkü onlar daha fazla huzur ve Eğlence demek.İçinde ki mutlu ve kendine güvenli sen ortaya çıktı.Olumlu düşünen ve problemleri fırsat olarak gören kendine güveni artarak devam eden bir insansın.Sabırlı rahat ve dengeli olman kendine güvene ek olarak sahip olduğun muhteşem özellikler ortaya çıktı.

Şimdi geride kırıntıları kalan utanma,kıskançlık,suçluluk,kızgınlık,sahiplenme ile ilgili korkularının gitmesine izin veriyorsun.Bu olumsuz duygular geçmişte kaldı.Bu korkularında gitmesiyle içinde uyanan kendine güven duygusu daha fazla yer buldu ve bu duygulardan boşalan yeri doldurdu.Şu anda tüm bedeninde kendine güven duygusunu hissediyorsun.İçinde güvende olduğun için dışarıda bulunduğun yer her neresi olursa olsun güvendesin.Dışarıda güven aramıyorsun.

Zihnin sakin ve parıl parıl parlayan bir su gibi.Her zaman fiziksel ve duygusal olarak rahat olmana ragmen zihinsel olarak uyanıksın.Zihnin berrak ve sana cevapları kolaylıkla veriyor.Doğru zamanda doğru yerde bulunuyor doğru şeyi söylüyorsun.Zihnin senin rehberin ve sende değştiremeyeceğin şeyler için endişelenmeyerek onun rehberliğine karşılık veriyorsun..Rahatsın huzurlusun kendi içinde güvendesin.

ALINTI: http://www.hayatimdegisti.com